Działasz na lokalnym rynku?
Wiemy jak dotrzeć do klientów w Twojej okolicy. Skutecznie.

Czy wiesz, że każdego dnia setki Twoich potencjalnych klientów szuka firm w swojej okolicy?

Jeśli nie jesteś widoczny tracisz pieniądze. Każdego dnia.

Mapy Google

To wyjątkowo skuteczna forma prezentacji Twojej firmy.
  • Dzięki pozytywnym komentarzom Twój wpis będzie się wyróżniał

  • Będziesz bardziej widoczny, łatwiej dostępny dla potencjalnych klientów

  • Dobrze zoptymalizowany wpis to gwarancja widoczności również w wynikach wyszukiwania Google

  • Potencjalni klienci trafią do Ciebie dzięki dodaniu punktów do popularnych nawigacji samochodowych (Google Maps)

Bądź widoczny na lokalnym rynku.

Dzięki nam Twoja konkurencja zejdzie na drugi plan, to Twoja firma będzie nr 1. Zadbamy o to. Będziemy obserwować działania konkurencji i na bieżąco reagować. Nie damy się wyprzedzić.
Współpraca z firmą MR-Concept od zawsze jest na najwyższym poziomie. Od lat firma wspiera nas w zakresie pozycjonowania strony internetowej www.egurrola.com i konfiguracji kampanii pozwalających na wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania Google oraz reklam graficznych i video. Polecamy, Egurrola Dance Studio.
Egurrola Dance Studio
Wyjątkowo skuteczna kampania, dzięki której pozyskaliśmy setki klientów dla nowo otwartego sklepu internetowego. Polecam szczególnie firmom, którym zależy na kompleksowej obsłudze wszystkich działań marketingowych w jednej firmie. W naszym przypadku zadziałało bardzo dobrze, współpracę kontynuujemy do dzisiaj.
Andrzej P.
Działania marketingowe zleciliśmy specjalistom z Eureka Marketing kilka miesięcy temu nie spodziewając się spektakularnych efektów. Mieliśmy wcześniej dwie firmy zajmujące się pozycjonowaniem i efekt był marny. Muszę przyznać, że poziom obsługi i skuteczność działań bardzo pozytywnie nas zaskoczył. W końcu zaczęliśmy więcej sprzedawać. Zdecydowanie Polecam.
Ania Radomska
BabysDream.pl
Długofalowa współpraca z firmą mr-concept przynosi oczekiwane rezultaty. Serdecznie polecamy!
Maciej Nowik
Decolan.pl
Wszystkie dotychczas wykonywane prace były zrealizowane na czas z zachowaniem należytej staranności. Wysoka jakość i fachowość pozwala nam rekomendować firmę jako rzetelnego partnera i profesjonalnego wykonawcę szeroko rozumianych usług internetowych
Jacek Kolaszewski
właściciel Folkpool.pl
Zdecydowanie polecamy działania marketingowe prowadzone przez firmę p. Łukasza Madej. Współpracujemy od wielu lat w zakresie kompleksowych działań marketingowych online. Prowadzone działania znacznie zwiększyły naszą widoczność w internecie, a wypracowany efekt jest długotrwały. Wykonawca jest rzetelny oraz terminowy, co miało istotny wpływ na podjęcie decyzji o utrzymaniu długoterminowej współpracy i realizacji wspólnie opracowanej strategii.
Jacek Laskowski
Prezes Zarządu NOVUM s.a.

Skontaktuj się z nami.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzimy, wykonamy bezpłatny audyt.

strona głowna 1