Pozycjonowanie strony jest ważne.

To jedno z kluczowych elementów skutecznej promocji strony w internecie.

Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu Twoja strona znajdzie się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania m.in. Google.pl ale także innych wyszukiwarkach.

Po podpisaniu umowy zawsze otrzymujesz GRATIS

PEŁNA ANALIZA STRONY
Efektem analizy jest przygotowanie konkretnych zmian jakie należy wprowadzić na stronie. Wiemy co jest najbardziej istotne!
WERYFIKACJA PROFILU LINKÓW
Na wielu stronach w internecie znajdują się odnośniki (linki) do Twojej strony. Jeśli są niskiej jakości mogą Ci zaszkodzić. Wyeliminujemy je!
WYBÓR NAJLEPSZYCH SŁÓW KLUCZOWYCH
Tylko część słów kluczowych sprzedaje. Jeśli Twoja strona będzie pozycjonowana na źle dobrane frazy nie osiągniesz sukcesu. Wybierzemy najlepsze.
MONITORING POZYCJI
Otrzymasz dostęp do monitoringu pozycji, w którym codziennie sprawdzane są aktualne pozycje Twojej strony. Masz pełną kontrolę nad wzrostem widoczności Twojej strony!
250
+
Obsłużonych Klientów
86
%
Fraz w TOP10
6000
Fraz 'Głównych' Pozycjonowanych Każdego Miesiąca
78
%
Klientów Zostanie Z Nami Dłużej Niż 3 Lata
Współpraca z firmą MR-Concept od zawsze jest na najwyższym poziomie. Od lat firma wspiera nas w zakresie pozycjonowania strony internetowej www.egurrola.com i konfiguracji kampanii pozwalających na wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania Google oraz reklam graficznych i video. Polecamy, Egurrola Dance Studio.
Egurrola Dance Studio
Wyjątkowo skuteczna kampania, dzięki której pozyskaliśmy setki klientów dla nowo otwartego sklepu internetowego. Polecam szczególnie firmom, którym zależy na kompleksowej obsłudze wszystkich działań marketingowych w jednej firmie. W naszym przypadku zadziałało bardzo dobrze, współpracę kontynuujemy do dzisiaj.
Andrzej P.
Działania marketingowe zleciliśmy specjalistom z Eureka Marketing kilka miesięcy temu nie spodziewając się spektakularnych efektów. Mieliśmy wcześniej dwie firmy zajmujące się pozycjonowaniem i efekt był marny. Muszę przyznać, że poziom obsługi i skuteczność działań bardzo pozytywnie nas zaskoczył. W końcu zaczęliśmy więcej sprzedawać. Zdecydowanie Polecam.
Ania Radomska
BabysDream.pl
Długofalowa współpraca z firmą mr-concept przynosi oczekiwane rezultaty. Serdecznie polecamy!
Maciej Nowik
Decolan.pl
Wszystkie dotychczas wykonywane prace były zrealizowane na czas z zachowaniem należytej staranności. Wysoka jakość i fachowość pozwala nam rekomendować firmę jako rzetelnego partnera i profesjonalnego wykonawcę szeroko rozumianych usług internetowych
Jacek Kolaszewski
właściciel Folkpool.pl
Zdecydowanie polecamy działania marketingowe prowadzone przez firmę p. Łukasza Madej. Współpracujemy od wielu lat w zakresie kompleksowych działań marketingowych online. Prowadzone działania znacznie zwiększyły naszą widoczność w internecie, a wypracowany efekt jest długotrwały. Wykonawca jest rzetelny oraz terminowy, co miało istotny wpływ na podjęcie decyzji o utrzymaniu długoterminowej współpracy i realizacji wspólnie opracowanej strategii.
Jacek Laskowski
Prezes Zarządu NOVUM s.a.

Bezpłatna analiza strony

Otrzymasz znacznie więcej niż oczekujesz.

Bezpłatnie przygotujemy raport, który będzie wstępem do sukcesu Twojej strony.

strona głowna 1